Телефонуйте і ми приїдемо(099) 250 61 66
(096) 383 41 70

Корисно знати

07 Грудня 2016

Як повинні працювати монтажники меблів?

Монтажники меблів-це ті люди,які привезуть Вам меблі,занесуть до кімнати і збиратимуть.Тут можна дати кілька порад. Домовтесь, щоб Вас попередили,коли саме привезуть меблі. Нехай подзвонять Вам в день доставки і підтвердять її. Відповідальні збирачі повинні попередити Вас про можливе запізнення. В дорозі може трапитись всяке-поломка або затори на дорозі-це звичайна справа. Головне, щоб Ви не сиділи і не нервували, а знали в чому причина запізнення.

детальніше

Як повинні працювати монтажники меблів?
22 Листопада 2016

Як вибрати меблі для дитячої кімнати?

Меблі для дитячої кімнати повинні бути зручними і безпечними, а також, безумовно, приємними для малюка. Крім того, вони повинні витримувати «натиск» дитячих ігор і витівок, підлаштовуватися під потреби дитини. Як же вибрати хороші меблі для дитячої кімнати?

детальніше

Як вибрати меблі для дитячої кімнати?
29 Вересня 2016

Корисні поради для догляду за кухонними меблями

Одне з найважливіших місць у нашому домі - це кухня, і з цим не посперечаєшся! На кухні ми готуємо, обідаємо, зустрічаємо друзів, а іноді просто приємно проводимо час за чашкою кави. Отже, вона повинна бути доглянутої й оригінальною! Замовлення кухні - це відмінне і вигідне рішення для Вас!

детальніше

Корисні поради для догляду за кухонними меблями
18 Серпня 2016

Шафи-купе. Корисні поради.

Особливої уваги заслуговують шафи-купе. Шафа-купе – це більше ніж меблі, це частина простору вашого житла, найбільш пристосована для зберігання великої кількості речей.

детальніше

Шафи-купе. Корисні поради.

Наша адреса

м. Івано-Франківськ
перехрестя вул. Стуса та вул. Івасюка,
(навпроти Гранд-Базару)

м. Калуш
вул. Пушкіна, 2А,
ТЦ "ПРОМЕТЕЙ"
вул. Литвина, 3,
ТЦ "МОЛОДІЖНИЙ"

Безкоштовно

Консультація менеджера
Виїзд дизайнера до замовника
Доставка по місту