Телефонуйте і ми приїдемо(099) 250 61 66
(096) 383 41 70

Корисно знати

07 Грудня 2016

Як повинні працювати монтажники меблів?

Монтажники меблів-це ті люди,які привезуть Вам меблі,занесуть до кімнати і збиратимуть.Тут можна дати кілька порад:

1. Домовтесь, щоб Вас попередили,коли саме привезуть меблі. Нехай подзвонять Вам в день доставки і підтвердять її. Відповідальні збирачі повинні попередити Вас про можливе запізнення. В дорозі може трапитись всяке-поломка або затори на дорозі-це звичайна справа. Головне, щоб Ви не сиділи і не нервували, а знали в чому причина запізнення.

2. Підйом в квартиру. Бажано, перевірити заздалегіть чи працює у Вас ліфт і домовитись з домоуправлінням або ліфтером,щоб його включили. Піднімати дво- або триметрові стінки,коли потрібно зібрати шафу-купе на замовлення,по сходах дуже не просто. Важливо звільнитипроходи від зайвих речей. Монтажники повинні попередити Вас, що їм може завадити.

3. Розпаковування, перевірка комплектності і якості. Коли все принесено,монтажники повинні розпакувати меблі і перевірити їх. Ви повинні теж бути присутніми. Необхідно перевірити комплектність,якість і відповідність кольорів і матеріалів.

4. Підготовка приміщення. У процесі складання часто буває багато сміття і пилу. Приготуйтесь заздалегіть. Приберіть всі зайві речі в кімнаті. Якщо Ви придбали  кухню на замовлення, то кращемаксимально звільнити приміщення. Щоб зібрати меблі на замовлення,необхідно місце. Монтажники повинні сказати Вам, скільки і де їм потрібно місця для зручної роботи. Допоможіть їм організувати робоче місце.

5. Процес складання. У процесі складання виконуються всі необхідні операції,і в цьому Ви скоріше за все не зможете допомогти. Головне не заважати. Якщо виникнуть питання, а вони виникають завжди, монтажники покличуть Вас і запитають все, що необхідно.

6. Монтаж може затягнутись. Часто буває,що при великому обсязі робіт доводиться  переносити завершення монтажу на наступний день. На це може бути багато причин. Якщо так трапилось, домовтесь, до якої години майстри будуть працювати, і коли прийдуть доробляти.

7. Завершення монтажу. Після завершення збирання меблів монтажники запропонують прийняти у них роботу. Почніть з загального вигляду, а потім придивляйтесь до деталей. Монтажники перед відходом повинні прибрати за собою.

Наша адреса

м. Івано-Франківськ
перехрестя вул. Стуса та вул. Івасюка,
(навпроти Гранд-Базару)

м. Калуш
вул. Пушкіна, 2А,
ТЦ "ПРОМЕТЕЙ"
вул. Литвина, 3,
ТЦ "МОЛОДІЖНИЙ"

Безкоштовно

Консультація менеджера
Виїзд дизайнера до замовника
Доставка по місту