Телефонуйте і ми приїдемо(099) 250 61 66
(096) 383 41 70

Корисно знати

22 Листопада 2016

Як вибрати меблі для дитячої кімнати?

Меблі для дитячої кімнати повинні бути зручними і безпечними, а також, безумовно, приємними для малюка. Крім того, вони повинні витримувати «натиск» дитячих ігор і витівок, підлаштовуватися під потреби дитини. Як же вибрати хороші меблі для дитячої кімнати? 

Очевидно, що дитяча кімната для новонародженого і кімната для молодшого школяра, відрізняються як небо і земля. Так новонародженим потрібно, насамперед, ліжечко, а також невеликий комод або шафа для білизни, пеленальний столик. Старшому маляті вже потрібен стіл, за яким можна малювати і ліпити з пластиліну, а пізніше – займатися уроками. З’являється необхідність у книжковій шафі або кількох полицях для книг, в ящиках для іграшок.

Всі меблі для дитячої кімнати повинні бути виготовлена з екологічно чистих матеріалів. Особливо уважно слід поставитися до лаків і фарб, якими покривають меблі. Вони не повинні містити токсичних і шкідливих для дитини речовин. Віддати перевагу краще меблям з масиву дерева, але так як такі меблі коштують досить дорого, то прийнятно використовувати в дитячих меблів і МДФ.

На всі меблі необхідно вимагати у продавця гігієнічний сертифікат особливо це стосується меблів з ДСП. Крім того, не можна ставити в кімнату дитини меблі, якщо на один з матеріалів, з яких зроблені меблі, у малюка алергія.

Хоч і вважається, що діти люблять яскраві кольори, але забарвлення меблів зовсім не повинна бути «вирви око». Пастельні тони наприклад, блідо-рожеві, світло-зелені або блакитні, приємні для погляду й візуально роблять кімнату просторіше, світліше.

Наявність вільного простору в кімнаті дуже важливо для дитини. У малюка має бути місце для ігор, розваг. Тому меблі для дитячої не повинні бути громіздкі, їх не повинно бути дуже багато. Достатньо, якщо в дитячій кімнаті будуть тільки функціонально необхідні предмети меблів.

Меблі для дитячої кімнати бажано вибирати без гострих кутів. Адже діти досить непосидючі, тому важливо, щоб навіть якщо малюк на бігу зіткнувся із ліжком або шафою, він не поранився.

Всі дитячі меблі повинна підходити дитині по зростанню. Їм повинно бути зручно і самим діставати свої речі чи іграшки з ящиків шафи чи  столу. Стіл та стілець для дитини повинен максимально сприяти розвитку гарної постави. Тому не можна, щоб ці предмети меблів були занадто високими або занадто низькими для дитини. Стілець можна вибрати з ніжкою, регульованою по висоті. Ноги дитини  на стільці, не повинні "бовтатися" в повітрі,що є дуже шкідливі для незміцнілого дитячого хребта.

Не завжди розміри дитячої кімнати дозволяють розмістити в ній «повноцінні» меблі. Тоді на допомогу прийдуть  модульні меблі або меблі-«трансформери». Наприклад, комплекс з двохярусного ліжка, перший «поверх» якої служить робочим куточком або місцем для ігор, а другий – спальним місцем, і шафи для одягу займає всього 3-4 квадратних метра.

Наша адреса

м. Івано-Франківськ
перехрестя вул. Стуса та вул. Івасюка,
(навпроти Гранд-Базару)

м. Калуш
вул. Пушкіна, 2А,
ТЦ "ПРОМЕТЕЙ"
вул. Литвина, 3,
ТЦ "МОЛОДІЖНИЙ"

Безкоштовно

Консультація менеджера
Виїзд дизайнера до замовника
Доставка по місту